Come Back !

Cześć!

Tak jak myślałem, totalny brak czasu ze względu na pracę i szuaknie pracy oraz bardzo słaby dostęp do internetu nie pozwolił mi na napisanie w czasie tego co chciałbym napisać, dlatego też nadrabiamy dzisiaj 🙂 Mam nadzieje, że organizator przymknie na to oko ( pozdrawiam! 🙂 )

Tak jak wspominałem ostatnio, muszę podjąć wstępną decyzje jak będzie wyglądać mój wordpressowy motyw i jakie funkcjonalności będzie niósł ze sobą. Przede wszystkim zacząłem od przeglądnięcia co jest najbardziej popularne na ten moment na serwisie themeforest.net . Nie ukrywajmy są to rzeczy skomplikowane bardzo rozbudowane, proponujące na podstawie jednego motywu możliwość zrobienia stron w prawie dowolnej formie, no cóż poza moim zasięgiem 😉 W związku z tym postanowiłem zrobić typowy „firmowy” One-page, przy czym to plan minimum, cóż zobaczymy na co czas pozwoli oraz zdobyta wiedza. Wygląd chciałbym, żeby przypominał mniej więcej ten motyw : KLIK 🙂  Jest fajny przejrzysty nowoczesny takie coś osobiście bardzo mi się podoba!

Sprawa kolejna sprawdzić możliwości monetaryzacji prac związanych z wordpressem ( myślę tutaj o swego rodzaju dzienniku, który byłby historią mojego zarobku związanego z WordPress. Mam tutaj na myśli nie tylko to co stworzę w ramach projektu DajSięPoznać , ale również zleceń pobocznych (których już w swojej karierze pare miałem 😉  ), oraz dodatkowych pomysłów ale to wyjdzie w praniu!

Ok na ten moment wszystko, dzisiaj na pewno wpadnie jeszcze jeden wpis związany z kodowaniem naszego motywu !

Pozdrawiam ciepło z Wrocławia! 😉

P.S –  jeżeli szukasz innej formy kontaktu niż komentarze to zapraszam TUTAJ 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s